fileri_pliklinika_gemini

Poliklinika Gemini u suradnji s dr. Matijom Miletićem, nudi tretmane hyalurinskim filerima marke Teosyal za samo 1599kn! Akcija vrijedi do 15.04.2018. godine.

Iako smo svi svjesni da prava ljepota dolazi iznutra nekada jednostavno ne želimo pristati na takav oblik kompromisa. I dok anti-age kreme ne djeluju jer ih se pretežito treba koristiti dugi niz godina kako bi se neki pomaci vidjeli, mi vam možemo ponuditi trenutačna rješenja s dugotrajnijim i efektivnijim djelovanjem.

Teosyal hijaluronski dermalni fileri
Hijaluronska kiselina je prirodni sastojak kože. Starenjem se njezina količina umanjuje te koža počinje gubiti svoju elastičnost i lijep izgled. Ona više ne izgleda mladoliko već gubi volumen i nastaju bore.
Fileri predstavljaju rješenje za široki spektar simptoma starenja i njima se može tretirati cijelo lice.
Bore na čelu, između obrva, nazolabijalne bore (koje idu od nosa prema usnama), mentolabijalne (koje idu od vanjskih kutova usana prema bradi), bore iznad gornje usne.
Njima se može riješiti i problem očnih vrećica, mogu se naglasiti jagodice, povećati volumen usana te podići obrve.

Ukratko fileri su pogodni za bilo kakve zahvate koji su u cilju obnove volumena lica i mladenačkog izgleda. Stoga iskoristite akciju i posjetite u Šibeniku, polikliniku Gemini te obavite tretman pod stručnim vodstvom dr. Matije Miletića za samo 1599kn do 15.04.2018.

Zahvat započinje nakon aplikacije anestetičke kreme koja se nanosi na željenu regiju koju ćemo tretirati ili nakon aplikacije lokalne anestezije kada se tretiraju usne.
Zahvati su gotovo bezbolni, a njihova trajnost je između 4 do 6 mjeseci kada bi trebalo ponoviti tretman.
Od mogućih komplikacija spominju se eventualne male modrice koje se povuku kroz par dana te otekline u području donjih kapaka koje traju 4 do 5 dana nakon tretiranja istih.
Po aplikaciji dermalnih filera očuvana je mimika mišića lica.

Dermalne filere koristimo za:
• korekciju svih bora, sitnih i dubokih linija, nabora te popunjavanje nedostatka volumena
• oblikovanje kontura te ispravljanje nedostataka lica
• hidrataciju i pomlađivanje kože
• oblikovanje obrva
• korekciju gubitka volumena unutarnje strane očnoga kuta
• nekirurško otklanjanje vrećica ispod očiju (podočnjaka)
• nekiruršku korekciju nosa
• gubitak volumena na obrazima
• oblikovanje nazolabijalnih brazdi
• korekciju marionetskih linija
• povećanje usnica i podizanje kutova usana
• podizanje obješene kože brade i oblikovanje brade
• pomlađivanje, hidratizaciju te zatezanje vrata i dekoltea
• pomlađivanje i hidratizaciju ruku
• korekciju ožiljaka

Za sve upite i rezervaciju termina kontaktirajte nas!

Vaša poliklinika Gemini!

REZERVIRAJ TERMIN